Andrea (27 rokov)

Andrea (27 rokov)
10. decembra 2017 Martin Hyben

Andrea (27 rokov)

Nepravidelná a nezdravá strava, takmer nulový pohyb a hlavne nechuť niečo so sebou urobiť – to boli hlavné dôvody, prečo sa moja váha vyšplhala na také číslo. Keď som stála pred zrkadlom, stále som samu seba presviedčala, že žena, ktorú v ňom vidím, nie som ja. Bola som zo seba nešťastná a veľakrát sa stalo jedlo mojou jedinou útechou. Ako sa mi teda podarilo schudnúť?
Hlavnou motiváciou, prečo som sa rozhodla zmeniť svoju postavu a život, bola moja svadba. Ako každá žena aj ja som chcela vo svoj veľký deň vyzerať skvele. O zdravom životnom štýle som mala minimálne informácie, preto som sa rozhodla pre pomoc odborníka. A takto som sa dostala k trénerovi Martinovi. Môžem povedať, že to bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla urobiť, pretože Martin je naozaj profesionál s ľudským prístupom. Vždy som si myslela, že chudnúť znamená hladovať. Omyl! Tréner ma už pri našom prvom stretnutí upozornil na to, že pravidelná zdravá strava je základom všetkého. Naozaj musím priznať, že neraz som mala problém zjesť všetko, čo som mala napísané v jedálničku. Cvičenie, ktoré som 3-krát týždenne absolvovala vo fitness centre nebolo jednoduché, ale povzbudenie hlavne od mojej rodiny a aj trénerova podpora ma motivovali, aby som sa nevzdávala a dosiahla úspech.
Dnes prešli 3 mesiace a ja som ľahšia o krásnych 21 kíl. Do svadby mi ostávajú ešte 2 týždne, takže prvý cieľ, ktorý som si stanovila na začiatku, sa mi podarilo splniť, avšak práca nekončí ? pri cvičení pod dohľadom Martina ostávam naďalej a verím, že sa mi podarí dosiahnuť moju vytúženú váhu.
Čo povedať na záver? Hlavný krok k tomu, aby sa Vám premena podarila, je podľa mňa stanoviť si cieľ a snažiť sa dodržiavať všetko, čo Vám tréner povie. A samozrejme, začať hneď a neodkladať to, kým bude pondelok ?