Peter (38 rokov)

Peter (38 rokov)
1. júla 2018 Martin Hyben

Peter 38 rokov

Stále som držal nejaké diéty. No vždy, keď som schudol následne nabral ešte viac. Až som sa dopracoval na 175kg, čo už bolo naozaj priveľa. Preto som sa rozhodol, že budem kontaktovať odborníka. Našiel som Martina, ktorého práca sa mi páčila, pretože jeho chudnutie nebolo založené na diéte. A presne to som potreboval.
Oslovil som ho, stretli sme sa a dohodli termíny cvičenia. Strava ma naozaj prekvapila. Všetko čo som si doteraz myslel o chudnutí mi Martin vyvrátil. Mal som tam naozaj všetko, čo mám rád. No najviac ma prekvapili množstvá. Musím priznať, že zo začiatku bol naozaj problém všetko zjesť. Ale Martin ma uistil, že takto to má byť. Po čase sa môj metabolizmus upravil a bolo to tak akurát.
Tréning bol zo začiatku náročný, keďže som mal pre nadváhu obmedzený rozsah pohybov, ale postupne, keď som chudol tak to šlo. Tréning ma skutočne začal baviť. Nikdy by som neveril, že tréning s činkami môže byť taká zábava. Vo voľné dni som chodieval na prechádzky do lesa. Neskôr, keď váha klesala a kondícia rástla som vytiahol konečne aj bicykel. Moje obľúbené trasy sú za Magurou, ktoré som nemohol pre nadváhu absolvovať. No po 5tich mesiacoch som sa vybral to skúsiť a veľmi ma prekvapilo ako som vládal.
Po 7mich mesiacoch moja hmotnosť klesla na 125kg. Podarilo sa mi schudnúť 50kg. Pokračujeme ďalej, ďalší cieľ je 90kg.
#osobnytrenerpoprad #martinhyben #peter #iifym #bezdiety