Tomáš (37 rokov) – úbytok na váhe 7 Kg

Tomáš (37 rokov) – úbytok na váhe 7 Kg
19. augusta 2017 Martin Hyben

Tomáš (37 rokov) – úbytok na váhe 7 Kg

Mám 37 rokov a cvičeniu sa venujem skoro 20 rokov. Posledné 3 roky som cvičil 6-krát týždenne., čo mi zaberalo množstvo času. Chcel som mať menej tuku a viac svalovej hmoty. V domienke, že čím viac kardia, tým lepší výsledok som kombinoval silový tréning s množstvom kardia (box, hokej, bicykel), žiaľ želaný výsledok sa ani po 3 rokoch nedostavil a tak som sa rozhodol vyhľadať profesionála a našiel som Martina. Oslovil som ho, že by som chcel skvalitniť svoju postavu, odbúrať tuk a nabrať svalovú hmotu.

V prvom rade mi upravil jedálniček a zvolil vhodný tréningový plán (cvičenie 3xtýždenne), čo mi ušetrilo množstvo času. Myslel som si, že cvičím technicky správne, ale až Martin mi ukázal správnu techniku a ja som až pri ňom začal skutočne správne cvičiť chrbát (s touto partiou som mal najväčšie problémy a zlým cvičením som si presili šľachy, ale všetko sa postupne dalo doporiadku pod jeho vedením. Želané výsledky sa dostavili už po 1.mesiaci.

Vysvetlil mi princíp rastu svalovej hmoty a odburávania tukov, o čom som doteraz nemal ani najmenšie poznatky. Ukázal ako správne kombinovať silový tréning s kardiom, ale hlavne, že niekedy je menej oveľa viac pre dosiahnutie dobrého výsledku. Dokáže ma pri cvičení povzbudiť a posúva moje hranice možností stále ďalej a ďalej.

Martin všetko dôsledne vysvetlí, čo sa týka cvičenia, taktiež aj stravovania. Páči sa mi jeho profesionálny prístup a teším sa na každý ďalší tréning. S výsledkom som maximálne spokojný a pokračujem ďalej.